Sesja Ślubna w Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN w Warszawie w stylu Fashion
11 marca 2018

Chcesz mieć naprawdę niepowtarzalne zdjęcia ślubne? Zależy Ci na tym, aby nadać ślubnym fotografiom wyjątkowego charakteru? Marzysz o tym, by nietypową fotografią podkreślić oryginalną oprawę ceremonii? Zamiast tradycyjnej ślubnej sesji zdjęciowej, wybierz ujęcie z drona!

Doskonale pamiętam, kiedy kilka miesięcy temu omawiałem koncepcję sesji ślubnej z Moniką i Pawłem. Przyszli małżonkowie marzyli o tym, abym uwiecznił na fotografiach

przejazd z kościoła do sali weselnej. Byli jednak pełni obaw, gdyż część odcinka chcieli pokonać…łodzią. Jakież było ich zdziwienie, kiedy zamiast tradycyjnej sesji zaproponowałem im wykorzystanie drona.

Dlaczego zdjęcia ślubne z drona?

Zdjęcia z drona pozwalają uwiecznić najważniejsze momenty ceremonii z perspektywy, która nie jest dostępna dla „zwykłej” lustrzanki.Wiwatujący na cześć młodej pary goście, składający życzenia ślubne przyjaciele i członkowie rodziny czy przejazd weselnego korowodu widziane „oczami drona” zachwycą i na długo pozostaną w pamięci. Ujęcia z powietrza pozwalają również wydobyć i podkreślić piękno natury oraz obiektów architektonicznych, będących tłem ślubnej ceremonii.

Sesja zdjęciowa na tarasie widokowym, zatopionym pośród górskich szczytów? A może

Wyobraźnio, szalej!

Możliwość wykonywania zdjęć z powietrza daje przyszłym małżonkom niemal nieograniczone możliwości stworzenia wymarzonej sesji zdjęciowej. Dzięki temu, że dron może wznieść na wysokość kilkuset metrów lub szybować bezpośrednio nad głowami państwa młodych i gości, umożliwia tworzenie obszernych ujęć dużych powierzchni, jak i wykonanie efektownych zbliżeń.

Dron z powodzeniem da się wykorzystać tam, gdzie tradycyjna lustrzanka zwyczajnie sobie nie poradzi. Dobrym przykładem będzie tutaj wspomniana wcześniej sesja Moniki i Pawła, którzy dzięki ujęciom z powietrza osiągnęli dokładnie taki efekt, o jakim marzyli.

Dron nie hałasuje

Boisz się, że dron zakłóci przebieg uroczystości? Nic z tych rzeczy. Dobrej jakości sprzęt nie hałasuje, nie wznieca kurzu i często jest zdecydowanie bardziej dyskretny niż tradycyjny fotograf czy kamerzysta.

Zdjęcia inne niż wszystkie

Pokazując ślubne zdjęcia z drona swoim najbliższym, możesz być pewien, że… obejrzą je z ogromnym zainteresowaniem. Przeglądanie ślubnych ujęć nigdy więcej nie będzie już rutynową czynnością. Klimat i charakter zdjęć wykonanych dronem diametralnie różni się bowiem od tych, wykonanych w tradycyjny sposób. Sesja ślubna z lotu ptaka nada uroczystości zupełnie nowej perspektywy… dosłownie i w przenośni.

Jeśli wybierzesz sesję ślubną, wykonywaną dronem, otrzymasz  zdjęcia oraz zmontowany, dynamiczny film (trwający 3-5 minut) nagrywany dronem 4k, lustrzankami i kamerą Gopro. Materiał może obejmować przygotowania, ślub, wesele, oraz sesję plenerową.