Jak wybrać fotografa na ślub?
13 września 2017
Sesja Ślubna w Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN w Warszawie w stylu Fashion
11 marca 2018
Pokaż wszystkie

https://tomaszbakiera.pl/angelika-lukasz/

http://Angelika ♥ Łukasz

Sesja ślubna w górach

 

Ślub to wyjątkowe wydarzenie, które bez wątpienia jest niesamowitym przeżyciem dla Młodej Pary. Aby móc w przyszłości wracać do uczuć, które towarzyszyły nam w tych dniach, szczególnie istotnym jest zachowanie ich na ślubnych fotografiach. Obecnie pary decydują się na sesję ślubną za granicą [można podlinkować tekst o sesjach ślubnych za granicą żeby pomóc mu się pozycjonować na tę frazę], w miejscach, które są im szczególnie bliskie lub w pięknych rejonach Polski. Sesja nad morzem [tu link do tekstu o sesji nad morzem] lub w górach gwarantuje, że sceneria zdjęć będzie wręcz zjawiskowa.

Ślubna sesja w Tatrach

 

Najbardziej majestatyczne, polskie góry to Tatry – najwyższe pasmo górskie w Karpatach, które rozciąga się zarówno na terenie Polski, jak i Słowacji. Ulubionym miejscem, które Pary Młode wybierają na sesję ślubną jest Zakopane. Aby zawrzeć w zdjęciach jak najwięcej atrakcyjnych, górskich widoków, warto zdecydować się na sesję w kilku miejscach. Z Zakopanego blisko bowiem do wielu, zjawiskowych lokalizacji, takich jak Dolina Kościeliska, Dolina Chochołowska czy słynna Gubałówka. Z pewnością również zakochacie się w magicznym widoku Krupówek nocą.

 

Zdjęcia ślubne u podnóża gór

Jeśli Wasza sesja ślubna ma odbyć się wiosną, warto zdecydować się na na zdjęcia w Dolinie Chochołowskiej, która słynie z zapierających dech w piersiach widoków, gdy (w szczególności w miesiącu kwietniu) polany malują na fioletowo licznie kwitnące krokusy. Widok jest wręcz spektakularny, a biała suknia Panny Młodej na tle fioletowego dywanu z kwiatów, prezentuje się po prostu wspaniale.

 

Piękno Doliny Kościeliskiej natomiast, dawało natchnienie artystom – na przykład Stefanowi Żeromskiemu. Znajdziecie tam bajkowo uroczy Smreczyński Staw, który pozwoli Wam zrobić zdjęcia z pokrytymi śniegiem szczytami gór, zielonym lasem i wodą w tle. Staw, który tworzy obraz wyjątkowego, delikatnie falującego lustra, daje inspiracje dla ciekawych, romantycznych zdjęć z wykorzystaniem tego urokliwego zjawiska.

 

Zdjęcia ślubne na Gubałówce, to przepis na sesję z majestatyczną panoramą Tatr w tle. Na wysokość 1126 m n.p.m. dostaniecie się bez problemu korzystając z górskiej kolejki linowej, która wozi turystów na szczyt wzniesienia od 1938 roku. Stamtąd możecie wybrać się na spacer na Butorowy Wierch (2 kilometry) połączony z sesją zdjęciową i wrócić na Gubałówkę wyciągiem krzesełkowym. Trudno o piękniejsze widoki niż te, które zobaczymy decydując się na sesję zdjęciową w Polskich Tatrach.

 

Krupówki nocą to idealne miejsce na romantyczną sesję pod gwiazdami. Nastrojowe ławki, nad którymi świeci ciepłe światło pochylonych latarni, drewniane gospody i kolorowe, pięknie oświetlone kramy, tworzą niesamowitą atmosferę tego miejsca.

 

W polskich górach znajdziecie bardzo wiele, fantastycznych lokalizacji, których nastrój i bajkowe widoki, pozwolą na stworzenie pięknej sesji zdjęciowej. Zależnie od tego, jaką porę roku wybierzecie na sesję ślubną w górach, jej efektem mogą być zdjęcia na tle skalistych wzniesień i tatrzańskich, zielonych łąk lub fotografie z pokrytymi śniegowym puchem szczytami, zimowymi, góralskimi saniami i kubkiem gorącego kakao w górskim schronisku. Góry to zawsze bardzo wdzięczna sceneria do organizowania sesji zdjęciowej.