Oops...
Slider with alias o mnie not found.

 
 
 

 

Zanim ja poznam Waszą historię, chcę abyście Wy poznali mnie.. :)
Jestem Tomek – szczęśliwy mąż i spełniony tata najwspanialszych dzieciaków pod słońcem,
które każdego dnia dostarczają milion powodów do radości i dzięki temu poznacie mnie po uśmiechu – nie schodzi mi z twarzy!
Nasza rodzinna, nieustannie pisząca się historia, pełna magicznych momentów, ciągle uczy mnie, by doceniać i zapamiętywać każdą piękną chwilę. Właśnie dlatego robię to dla innych – utrwalam cudne emocje, magiczne gesty i szczere uśmiechy. Na swoich fotografiach zatrzymuję to, co w życiu najcenniejsze –prawdziwą miłość! Zdecydowanie moją największą miłością jest rodzina, ale poza nią mam jeszcze kilka mniejszych miłostek..
Kocham nie tylko ludzi, ale i zwierzaki – mam trzy cudowne pieski :)
Uwielbiam podróżować, szukając w ten sposób nowych pięknych doświadczeń. Najbardziej zachwycam się górami, bo skrywają w sobie niezwykle głębokie piękno i ich tajemniczość bardzo motywuje mnie do działania.
Wrażliwość i emocjonalność w mojej osobie łączą się z totalną nieumiejętnością siedzenia w miejscu z założonymi rękami. Mam tysiąc pomysłów na minutę i nigdy nie czekam aż same się zrealizują, bo
... jeszcze zrealizuje je ktoś inny!
W fotografii przekłada się to na to, że jestem z aparatem wszędzie tam,  gdzie dzieje się coś ważnego, aby uchwycić to, co najpiękniejsze !

Chciał bym Was poznać 
Napiszcie,
Zadzwońcie,
Spotkajmy się

Porozmawiamy o Was, o Waszej miłości i o tym co dla Was ważne.
Będzie mi niesamowicie miło, jeśli pozwolicie mi poznać i Waszą historię ...

Tomasz Bakiera Artystyczna Fotografia Ślubna Fashion c
Tomasz Bakiera Artystyczna Fotografia Ślubna Fashion c
Tomasz Bakiera Artystyczna Fotografia Ślubna Fashion c