Zanim ja poznam Waszą historię, chcę abyście Wy poznali mnie..

Jestem Tomek – szczęśliwy mąż i spełniony tata najwspanialszych dzieciaków pod słońcem, które każdego dnia dostarczają milion powodów do radości i dzięki temu poznacie mnie po uśmiechu – nie schodzi mi z twarzy!

Nasza rodzinna, nieustannie pisząca się historia, pełna magicznych momentów, ciągle uczy mnie, by doceniać i zapamiętywać każdą piękną chwilę. Właśnie dlatego robię to dla innych – utrwalam cudne emocje, magiczne gesty i szczere uśmiechy. Na swoich fotografiach zatrzymuję to, co w życiu najcenniejsze –prawdziwą miłość!

Zdecydowanie moją największą miłością jest rodzina, ale poza nią mam jeszcze kilka mniejszych miłostek.. Kocham nie tylko ludzi, ale i zwierzaki – mam trzy cudowne pieski
Uwielbiam podróżować, szukając w ten sposób nowych pięknych doświadczeń. Najbardziej zachwycam się górami, bo skrywają w sobie niezwykle głębokie piękno i ich tajemniczość bardzo motywuje mnie do działania.

Wrażliwość i emocjonalność w mojej osobie łączą się z totalną nieumiejętnością siedzenia w miejscu z założonymi rękami. Mam tysiąc pomysłów na minutę i nigdy nie czekam aż same się zrealizują, bo… jeszcze zrealizuje je ktoś inny! W fotografii przekłada się to na to, że jestem z aparatem wszędzie tam, gdzie dzieje się coś ważnego, aby uchwycić to, co najpiękniejsze!

obserwuj mnie
© tomaszbakieraphotography