Twój fotograf powinien posiadać doświadczenie w fotografowaniu ślubów. Dzięki temu nie tylko doskonale wykona swoją pracę. Będzie także dla Ciebie istotnym wsparciem, elastycznie dostosuje swoje obowiązki do planu Twojego dnia i świetnie wybrnie z trudnych, niespodziewanych sytuacji. Uważam, że aby nabyć i udoskonalić umiejętności oraz nabrać należytego wyczucia należy „mieć za sobą” conajmniej 50-100 ślubów.

odp. na zadawane pytania

Jakiego sprzętu używasz?
Używam najlepszych aparatów DSLR firmy Canon, najlepszej kombinacji obiektywów firmy Canon i firmy Sigma oraz profesjonalnych lamp studyjnych z najwyższej półki, produkowanych przez Brolcolor oraz Canon. Posiadam również sprzęt zapasowy:
 • 2x Canon 5d mk IV
 • Canon 5d mk III
 • 2xBroncolor Siros L 800Ws 
   • Canon 70-200mm II f / 2,8 L
   • Sigma Art 85mm f / 1,4
   • Sigma Art  50 mm f / 1,4
   • Sigma Art  35 mm f / 1,4 L
   • Sigma Art  12-24 mm f 4
   • 4x Canon 600EX-RT 
  Czy pobierasz opłaty za przejazdy w przypadku wykonywania zdjęć plenerowych w wielu lokalizacjach ?
  Nie, jeżeli przemieszczamy się w obrębie 50 km. W przypadku lokalizacji nietypowych (moich ulubionych) oraz lokalizacji zagranicznych ustalam szczegóły indywidualnie.
  Jak długo będziemy czekać na zdjęcia ?
  Zależy mi na najwyższej jakości moich usług, dlatego przyjmuje tylko 25 zleceń rocznie. Dzięki temu mogę realizować zlecenia szybko i profesjonalnie. Najcześciej całe zlecenie realizowane jest w ciągu 2 miesięcy od daty wykonanej sesji plenerowej. Część zdjęć dostępna będzie na moich portalach społecznościowych (FB, Instagram Pinterest, Twitter i G+) do kilku dni po ślubie.
  Nie chcę spędzać godziny na zdjęciach rodzinnych, czy muszę?
  Absolutnie nie. W rzeczywistości, ze względu na technikę mojej pracy i wcześniejsze przygotowanie, większość sesji rodzinnych jest kompletna w ciągu 10-15 minut.
  Czy masz ukończony kurs liturgiczny dla fotografów ?
  Tak 
  Jakie ubrania nosisz podczas wykonywania zdjęć?
  Staram się nie rzucać w oczy i ubieram się podobnie do gości. Zawsze wybieram eleganckie spodnie, koszulę i pantofle.
  Jak zarezerwować termin i jakie są warunki płatności?
  Jeśli chcesz zarezerwować termin, niezbędne będzie podpisanie umowy i wpłata zaliczki w wysokości 1000 zł. Całkowity koszt usługi zależy od kilku czynników. Kwestię tę omawiam z moim klientami indywidualnie.
  Widziałem Twoje zdjęcia z różnych wesel, ale czy możemy zobaczyć cały dzień ślubu od początku do końca?
  Jest to jedna z najważniejszych rzeczy, o jaką możesz zapytać profesjonalnego fotografa ślubnego. Moja odpowiedź brzmi oczywiście tak! Fotograf ślubny powinien być w stanie fotografować w każdych okolicznościach i warunkach. Jestem bardzo dumny, że potrafię to robić. Możesz sprawdzić prawie każde wesele jakie kiedykolwiek sfotografowałem, prosząc mnie o przyniesienie np albumów 
  Czy masz ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej?
  Tak 
  Czy mamy zapewnić Ci transport podczas dnia ślubu?
  Nie